Co dzieje się w materii, kiedy transformuje się nasze wnętrze?

- Kategorie : Artykuły

Co dzieje się w materii, kiedy transformuje się nasze wnętrze?

Jako wewnątrz tak i na zewnątrz. Czym wibrujesz – to przyciągasz. Kiedy uzdrowisz siebie – wszystko wokół się zmieni. Znasz te hasła? O co tu tak naprawdę chodzi? 

Wszystko jest energią – nie tyko w świecie duchowym, również w materii. Wszystko posiada swoją własną wibrację i jakość – od Twoich myśli, przez emocje czy działania, po pieniądze, przedmioty, relacje. Nawet jeśli nie masz kontaktu ze swoim ciałem, podświadomością, emocjami – to, co się w nich dzieje wpływa na Twoje życie, ponieważ wysyła określony sygnał do Wszechświata. W ten sposób, cierpiąc przyciągasz cierpienie, nawet jeśli nie zdajesz sobie sprawy z tych aspektów siebie, które wciąż trwają w bólu. Martwiąc się o finanse, skupiając się na braku, przyciągasz jeszcze więcej niedostatku. Analogicznie – czując się bezpiecznie, dobrze, szczęśliwie i kochając siebie, zapraszasz do swojego życia dobrobyt, obfitość, zdrowie i miłość. Proste, prawda? W teorii tak. W praktyce potrzebujemy skonfrontować się ze wszystkim, co nie pozwala nam wypełniać rzeczywistości tym, czego pragniemy.

To każda nieuświadomiona rana emocjonalna, toksyczna relacja, ograniczające przekonania, niskie poczucie własnej wartości, nieumiejętność odpoczynku i regeneracji. To ból wewnętrznego dziecka, niezaopiekowane kawałki naszego wnętrza, ale również programy i schematy, które niesiemy ponieważ „dostaliśmy” je w spadku od naszej rodziny, przodków. Wszystko to jest ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałuje. Rany wewnętrznego dziecka rzutują na poczucie własnej wartości, a to z kolei na nasze wewnętrzne przekonania na temat tego, na co ZASŁUGUJEMY. Wielu osobom wydaje się, że pragną żyć w obfitości, znaleźć wspaniałego partnera czy wymarzoną pracę a w ich podświadomości czai się przeświadczenie, że na to nie zasługują, że to niemożliwe, że są skazani na to, co jest – jednocześnie nie czerpiąc z tego radości. Że „życie jest ciężkie”, że „bez pracy nie ma kołaczy” (gdzie praca jest często rozumiana jako eksploatowanie siebie i ciała oraz odmawianie sobie przyjemności), „pierwszy milion trzeba ukraść” a najlepiej żyć według dewizy „najpierw obowiązki potem przyjemności”.

Kiedy uzdrawiasz siebie, zaczynasz stawać w naturalnym, pierwotnym poczuciu tego, że jesteś CUDEM, a więc zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Uczysz się dbać o siebie z miłością, łagodnością i cierpliwością, dzięki czemu już wiesz, że czas na przyjemność, relaks, odpoczynek i regenerację to Twoje święte prawo i główny motor Twojej wydajności. Czujesz całym / całą sobą, że Twoje zasoby i talenty niosą światu wiele dobra i Twoje istnienie jest warte każdych pieniędzy. Nie ma już w Tobie zgody na cierpienie, więc po prostu NIE JESTEŚ ZDOLNY robić czegoś, co nie jest Twoim powołaniem, co Cię nie karmi i nie wznosi. Co się wtedy dzieje? Po prostu wiesz, że szczęście, obfitość i miłość są Twoim prawdziwym przeznaczeniem. Nawet jeśli proces uzdrowienia zajmuje Ci trochę czasu, nawet kiedy przychodzą chwile uwalniania trudnych traum, mierzenia się z blokadami i trudnościami – nie zniechęcasz się, nie schodzisz już z tej drogi, bo jedyna możliwa dla Ciebie opcja życia, to ta, która jest w PEŁNEJ ZGODZIE Z TOBĄ SAMĄ / SAMYM. A materia zaczyna się do tego dostosowywać. 

Przyciągasz coraz więcej dobra. Twoja relacja ze sobą, ciałem, pieniędzmi zaczyna być pełna miłości i szacunku, a rzeczywistość odpowiada Ci na to, karmiąc Cię nowymi okazjami, relacjami, szczęśliwymi zbiegami okoliczności i darami… Zaczyna być LEKKO, kiedy Twoja podświadomość jest wypełniona nowymi, wspierającymi afirmacjami, kiedy wewnętrzne dziecko jest utulone i bezpieczne, kiedy akceptujesz siebie bezwarunkowo. Niezależnie od tego, w jakim miejscu w życiu właśnie stoisz – jesteś cudem i zasługujesz na wszystko, co da Ci szczęście i spełnienie! Każdy z nas potrzebuje jedynie sobie o tym przypomnieć. 

Jeśli pragniesz dowiedzieć się jak pracować z energią obfitości i uzdrawiać swoją relację z pieniędzmi, zajrzyj do książki Mayuri Onerheim „Pieniądze, duchowość, świadomość. Jak poznać i zrozumieć swoje osobiste relacje z pieniędzmi”

Udostępnij