Książki: Dramat w łonie matki. Utracony bliźniak

Dramat w łonie matki. Utracony bliźniak

Drukuj
Do dziś mało wiadomo o tym, jak ważny jest czas spędzony w brzuchu matki dla dalszego życia człowieka. Co dziesiąta osoba na początku ciąży nie jest tam sama. Jeśli w łonie matki są bliźnięta i jedno z nich umiera, drugie przeżywa silny szok, którego później nie jest świadome.
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 54,00 zł
Rabat
Podatek 2,57 zł
  • Opis

  • O autorze

  • Recenzje książki

  • Fragment książki

Autor : Alfred R. Austermann i Bettina Austermann
Wydawnictwo : Wydawnictwo Świadome Życie, kwiecień 2019
ISBN : 978-83-945301-3-6
Liczba stron : 373, oprawa miękka
Wymiary : 230mm x 150mm x 27mm

od 01 04 książkę można nabyć w przedsprzedaży bez kosztów wysyłki

Wysyłka po 21 kwietnia 2019

Do dziś mało wiadomo o tym, jak ważny jest czas spędzony w brzuchu matki dla dalszego życia człowieka.  Co dziesiąta osoba na początku ciąży nie jest tam sama. Jeśli w łonie matki są bliźnięta i jedno z nich umiera, drugie przeżywa silny szok, którego później nie jest świadome. W duszy pozostaje dziura. Dręcząca tęsknota, samotność i niezrozumiałe poczucie winy mogą być skutkami tej wczesnej straty. Ten, który przeżył, będzie szukał swojego bliźniaka wszędzie. Wielu sławnych muzyków oraz twórców filmów takich jak „Nell” lub „Wielki Błękit” czerpie z poszukiwania tej utraconej jedności. 

Być może na początku ciąży nie byłeś sam w brzuchu swojej matki. Czujesz obecność swojego brata lub siostry. Słyszysz bicie jego lub jej serca, poruszasz się i bawisz z nim albo z nią w oceanach wód płodowych. Któregoś dnia ten drugi przestaje rosnąć. Jego serce staje się coraz słabsze i umiera. Wtedy zostajesz sam. Po narodzinach pył zapomnienia pokrywa to, czego doświadczyłeś do tej pory. Czy wszystko to, co wtedy przeżyłeś, zniknęło bez śladu i zostało rozwiązane?

9788394530136 autor Ramoda9788394530136 autor BettinaDyplomowany psycholog Alfred R. Austermann i pedagog społeczny Bettina Austermann towarzyszą od wielu lat w swoim INSTITUT FÜR SYSTEMAUFSTELLUNGEN UND TRAUMATHERAPIE (tłum. Instytut Ustawień Systemowych i Terapii Traumy) dorosłym, młodzieży i dzieciom. Przytaczając niezbite fakty oraz poruszające opisy przypadków, przedstawiają w empatyczny sposób możliwe konsekwencje utraty bliźniaka w prenatalnym okresie życia oraz wskazują drogi do duchowego uzdrowienia tego przeżycia. 

 „Jestem bardzo poruszona. Ktoś opisał moją drogę życia tak trafnie, jakby autorzy znali mnie osobiście. Mnie ta książka bardzo pomogła.”

Tanja Keller, Wien

„Każdy akapit jest pełen interesujących i ważnych informacji, moje duże uznanie dla tego dużegowkładu.”

David Chamberlain, autor:Woran Babys sich erinnern”

30 lat nieudanych relacji z mężczyznami. Szukanie tego, który będzie moim lustrzanym odbiciem. Potrzeba zlania się w jedno z drugą osobą, bycia razem wszędzie i we wszystkim, na zawsze. Cierpienie, brak zrozumienia i samotność w związkach. Wreszcie rozstania. I oto za sprawą ustawień systemowych wszystko się wyjaśnia i pojawia się szansa na zmianę Trauma związana z utratą brata bliźniaka w łonie matki zostaje rozpoznana i uleczona. Odzyskuję spokój, harmonię, pewność siebie. Układam sobie niezwykle udaną relację z mężczyzną. Po raz pierwszy w życiu. Jestem szczęśliwa, spokojna, radosna, optymistycznie patrzę w przyszłość. Ta książka opowiada wiele podobnych, choć oczywiście bardzo różnych historii. Z pewnością wiele osób może naprowadzić na trop, jak rozwiązać problemy, które dotąd wydawały się nie do rozwiązania. Polecam bardzo.

Zofia Lorens-Litka

Fragment książki w formacie PDF:

adobe acrobat icon

Top