Książki: Zestaw 2

 

Zapisz się na newsletter i otrzymuj regularnie ciekawe artykuły, nagrania, informacje o nowościach, zapowiedziach i promocjach!

Szanujemy Twoją prywatność! 
Po zapisaniu się na newsletter, sprawdź skrzynkę odbiorczą/SPAM 
w celu potwierdzenia adresu email!

Zestaw 2

Drukuj
"Inteligencja trawienna" i "Inteligencja trawienna dla dzieci'
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 43,00 zł
Rabat
Podatek 2,05 zł
  • Opis

  • O autorze

Dwie książki w cenie jednej. Opisy tutaj:

Inteligencja trawienna

Inteligencja trawienna dla dzieci

IrinaMatveikovazdjecie wwwIrina Matveikova (1966) jest absolwentką Medycyny Rodzinnej i członkiem ICOMEM (prestiżowej madryckiej akademii zrzeszającej lekarzy). Ma specjalizację z endokrynologii i żywienia, jest ekspertką od zaburzeń odżywiania i członkinią European Society of Gastroenterology and Motility (ESNM), a także organizacji naukowej Gut Microbiota for Health oraz British Herbal Medicine Association (BHMA).

Uczęszczała na studia podyplomowe z medycyny holistycznej i prewencyjnej w różnych krajach na świecie, gdzie w międzynarodowym środowisku poznała rozmaite integracyjne metody leczenia. Po wielu latach doświadczeń stworzyła własne metody, jak również opracowała zasady kompleksowego podejścia do diagnostyki, rehabilitacji oraz profilaktyki.

Obecnie kieruje swoim centrum medycznym i prywatnym gabinetem w Madrycie oraz prowadzi konferencje i kursy w różnych miastach Hiszpanii. Wcześniej pracowała jako lekarz rodzinny i specjalista żywienia w obu sektorach państwowej służby zdrowia − publicznym i prywatnym − i nadal współpracuje ze specjalistami oraz centrami medycyny konwencjonalnej.

Jako ekspertka w łączeniu podejścia konwencjonalnego i holistycznego w medycynie walczy o pacjenta świadomego, dobrze poinformowanego i odpowiedzialnego. Wierzy, że lekarze mogą wspierać się bardziej niż dotychczas w obszarze holistycznej i profilaktycznej opieki nad pacjentem.

Dr Matveikova jest autorką książki Inteligencja trawienna, wydanej z sukcesem przez to samo wydawnictwo i przetłumaczonej na pięć języków, jak również podręcznika Salud pura, w którym przedstawiła zbiór holistycznych metod detoksykacji organizmu oraz zapobiegania chorobom i starzeniu. Jej liczne artykuły doczekały się publikacji w specjalistycznych magazynach medycznych.

Zdobyła uznanie w kręgach hiszpańskich i międzynarodowych. Często współpracuje z mediami.

Top