Szkolenia: Uwolnienie

Uwolnienie

Drukuj
Samotnie urodzone bliźnięta w drodze do pełni życia (zaliczka)
brak obrazka
Cena sprzedaży z rabatem
Cena sprzedaży 490,00 zł
Rabat
Podatek 91,63 zł

Ten warsztat jest dla wszystkich, którzy wiedzą lub przypuszczają, że nie rozpoczęli jeszcze swojej podróży ku akceptacji życia w pojedynkę. To osoby, które nie tylko nie były w łonie matki same, ale również przeżyły tam dramat: ten drugi umarł tuż obok. Ci, którzy mają za sobą tego rodzaju doświadczenie, często cierpią z powodu samotności, tęsknoty, porażek, głębokiego poczucia winy, miewają też napady lęku. Wielu z nich korzystało już z różnorodnych metod terapeutycznych, jednak nie przyniosło to wyraźnych efektów.

Podczas warsztatu pomagamy uczestnikom ostrożnie uzyskać dostęp do wspomnień sprzed porodu, aby znów mogli doświadczyć miłości i bliskości w kontakcie ze swoim bliźniaczym rodzeństwem oraz otworzyć serce. 

„Patrzenie” na tego drugiego ze świadomością, jak intymny i bliski kontakt łączył cię z nim w łonie matki, może przynieść spokój. To koniec poszukiwań, bowiem cel został osiągnięty.

Wraz z odkryciem bliźniaka, nadchodzi czas, kiedy rany mogą zostać uleczone. Każda osoba, która tego doświadczyła, ma przed sobą indywidualną drogę ku uzdrowieniu. Wspieramy ją w tym specjalnie dobranymi ćwiczeniami i rytuałami.

Często najpierw potrzebna jest przestrzeń na przeżycie bólu oraz smutku. Następnie pojawia się uczucie radości i wdzięczność za możliwość doświadczenia tej wyjątkowej bliskości w łonie matki. Miłość, która była tam obecna, na zawsze pozostaje w sercu.

W wielu przypadkach bardzo ważna jest praca z traumą, która powstała na skutek śmierci bliźniaka. Aby w codziennym życiu móc poczuć się bez tego drugiego całością, a także pozbyć się poczucia winy wobec niego, uzdrowienie musi nastąpić zarówno na poziomie fizycznym, jak i energetycznym. Wówczas energetyczna dziura, jaka powstała z powodu utraty bliźniaka, może zostać uleczona i zamknięta.

W czasie tego warsztatu pracujemy z ustawieniami systemowymi w parach i niewielkich grupach, korzystamy też z energetycznej terapii traumy, biodynamicznej terapii ciała, rytuałów, podróży transowych i z tego, co jest w danym momencie potrzebne.

Możliwy jest taki rodzaj wspierania procesów uzdrawiania, w bezpiecznej i pełnej szacunku atmosferze grupy, aby w życiu danej osoby pojawiły się radość, poczucie szczęścia, udane relacje miłosne i satysfakcja z pracy zawodowej.

Warsztat poprowadzi:

Alfred R. Austermann - dyplomowany psycholog i pedagog społeczny. Od 1985 r. prowadzi seminaria i grup terapeutyczne z zakresu psychologii humanistycznej i duchowej. Od 21 lat specjalizuje się w konstelacjach rodzinnych i organizacyjnych oraz terapii urazowej. Zatwierdzony terapeuta systemowy i terapeuta dydaktyczny (Niemieckie Towarzystwo Konstelacji Systemów). Zarządza grupami edukacyjnymi w Berlinie, Brukseli i Budapeszcie.

Razem z żoną Bettiną Austermann prowadzi INSTITUT FÜR SYSTEMAUFSTELLUNGEN UND TRAUMATHERAPIE (tłum. Instytut Ustawień Systemowych i Terapii Traumy) dorosłych, młodzieży i dzieci. (https://www.ifosys.de)

Alfred i Bettina są również autorami książki „Dramat w łonie matki. Utracony bliźniak”, w której przytaczają niezbite fakty oraz poruszające opisy przypadków, przedstawiają w empatyczny sposób możliwe konsekwencje utraty bliźniaka w prenatalnym okresie życia oraz wskazują drogi do duchowego uzdrowienia tego przeżycia. 

Sprawy organizacyjne:

Wykład tłumaczony będzie z języka niemieckiego lub angielskiego na polski.

Organizator: Wydawnictwo Świadome Życie

Termin: 23 październik - 25 październik 2020
Godziny pracy:
piątek godz. 18.00-21.30 
sobota godz. 9.30-20.00 (w tym przerwa)
niedziela godz. 9.30-17.00 (w tym przerwa)

Miejsce: Warszawa, dokładna lokalizacja zostanie podana bliżej terminu wydarzenia. 
Inwestycja: 990 zł
Sposób zapłaty: zaliczka w kwocie 490 zł płatna przelewem na rachunek bankowy. 

Pozostała część w kwocie 500 zł płatna gotówką lub na konto przed rozpoczęciem zajęć. Wpłata na rachunek bankowy:

Świadome Życie Sp. z o.o.
Bank Millenium S.A. 
80 1160 2202 0000 0002 2793 7918

Zwrot zaliczki: w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w terminie do 10 dni przed datą rozpoczęcia warsztatu (liczy się data wpływu rezygnacji w formie pisemnej mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Uczestnikowi przysługuje zwrot uiszczonej wpłaty w całości.W przypadku rezygnacji z uczestnictwa po tym terminie Uczestnikowi przysługuje zwrot uiszczonej wpłaty z potrąceniem kosztów operacyjnych w wysokości 50% ceny całości warsztatu.


ZAPISY:

Rezerwacja miejsc przez stronę internetową lub mailowo na adres: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt:
Katarzyna Toffel Kuźniar tel. 502 037 153 (pn. -pt. w godz. 9.00-17.00),

Serdecznie zapraszamy!

Dojazd i zakwaterowanie: we własnym zakresie.

Top